Понад 50 працівників заповідника “Давній Галич” вимагають звільнення директора

Колектив Національного заповідника “Давній Галич” висловлює недовіру щодо професійної діяльності ексдепутата Івано-Франківської міської ради, генерального директора Володимира Олійника. 03 Листопада, 2022, 13:30 Прикарпаття Переглядів: 389 Під вимогою про звільнення Володимира Олійника підписалися понад 50 працівників “Давнього Галича”

Про це йдеться в листі до Президента України, Голови Верховної Ради, Прем’єр-міністра України та інших високопосадовців, пише “Галка”.

Підписанти листа звертають увагу на начебто некомпетентність Володимира Олійника у сфері науково-дослідної роботи, незнання та невиконання пам’яткоохоронних документів, неналежній кадровій політиці, тиску на профспілкову організацію тощо.

Крім того, працівники заповідника звертають увагу високопосадовців на неготовність систем опалення адмінбудинку до опалювального сезону. 

Працівників заповідника за словами підписантів листа залучають до масштабних археологічних земляних робіт, які виконуються з порушенням законодавства.

Зрештою, колектив заповідника “Давній Галич” вимагає звільнення Володимира Олійника з посади. Під цією вимогою підписалися понад 50 працівників. 

Редакція звернулася до Володимира Олійника з пропозицією прокоментувати звернення, однак наразі не отримала відповіді.

Нагадаємо, у листопаді 2021 року Олійника звільнили з посади першого заступника міського голови Галицької громади. У серпні 2019 року депутат похизувався трофеями з полювання, що викликало жваву дискусію. У квітні 2017 року депутата Олійника затримали за кермування у нетверезому стані. 

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни