Понад 5,5 тисячі українців подали заявки в “єВідновлення”, розробляють нову компенсацію – Новини України

Понад 5,5 тисячі українців подали заявки в "єВідновлення", розробляють нову компенсацію - Новини України

Фото: facebook.com/mykhailofedorov.com.ua

Вже понад п’ять із половиною тисячі українців, житло яких було пошкоджено через війну, подали заявку на отримання компенсації в рамках програми “єВідновлення”. Наразі ж в уряді планують запустити додаткові виплати. Про це розповів прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

– Станом на сьогоднішній ранок за програмою “єВідновлення” маємо вже 5575 прийнятих заявок. Програмою передбачено грошову допомогу для ремонту житла, пошкодженого через бойові дії. Йдеться про можливість отримати до 200 тисяч гривень на будівельні матеріали чи на замовлення ремонтних послуг. Впевнений, що цей проєкт стане показовим прикладом того, що відновлення відбувається швидко та ефективно, – зазначив прем’єр.

За його словами, наразі уряд працює над рішенням про надання компенсацій сім’ям, які зробили ремонт своїми силами. Прем’єр повідомив, що відповідне завдання з цього питання вже поставлене віцепрем’єр-міністру з питань відновлення, Мінінфраструктури та Агентству відновлення Олександру Кубракову. Шмигаль наголосив, що наступною програмою у житловій сфері стануть сертифікати для тих, чиє житло було повністю зруйноване і вже не підлягає ремонту. Працюємо над деталями цього проєкту.

З 10 травня стартувала програма “єВідновлення”, в рамках якої українці зможуть отримати кошти на ремонт їхніх будинків, які постраждали через війну. Максимальна сума – 200 тис грн. Заявки можна подавати через “Дію”.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни