Понад 25 тисяч гривень видурили псевдобанкіри у прикарпатки. Поліція розповіла про нову схему

Саме таку суму видурили шахраї у мешканки Старобогородчанської територіальної громади. 22 Березня, 2023, 10:30 Прикарпаття Переглядів: 452 Ілюстроване фото. Виконавши умови “банкіра”, заявниця отримала сповіщення про зняття з її рахунку понад 25 000 гривень Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

За такою схемою аферисти ошукали 50-річну потерпілу. Заявниця розповіла поліцейським, що їй зателефонував невідомий, який представився працівником банку, повідомляють “Вікна” з посиланням на поліцію Івано-Франківської області.

Псевдобанкір запевнив жінку, що на її рахунок мають надійти грошові кошти, але для їх отримання необхідно створити новий рахунок. Аферист дізнався всі необхідні персональні дані для нібито нового рахунку.

Опісля, заявниця отримала сповіщення про зняття готівки — понад 25 000 гривень.

Поліцейські вкотре звертаються до всіх власників карткових рахунків:

  • не розголошуйте персональні дані (номер картки, логін і пароль, cvv-код) третім особам, навіть якщо вони представляються працівниками банку;
  • не повідомляйте нікому ПІН-коди карток;
  • не надавайте коди, які отримуєте в CMC-повідомленнях.

У випадку, якщо ви підозрюєте, що спілкуєтесь з шахраями, завершіть розмову та зателефонуйте на гарячу лінію банківської установи.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни