Померла калуська освітянка Любомира Мельник

Відійшла у вічність калуська освітянка Любомира Михайлівна Мельник. 12 Січня, 2023, 14:00 Калуш Переглядів: 794 Любомира Михайлівна пропрацювала 34 роки керівником гуртка “Моделювання в паперопластиці” Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Про це повідомив у соцмережі  Центр науково-технічної творчості учнівської молоді міста Калуша, інформують «Вікна»

«Звістка про смерть … – страшний удар…Сьогодні ми втратили нашу колегу Мельник Любомиру Михайлівну..  Боляче навіть подумати про те, що ми більше її не побачимо…тяжка втрата… Наші співчуття родині. Світла пам’ять… Царство небесне…», — ідеться в повідомленні.

Любомира Мельник народилася 16 серпня 1962 року. Закінчила Дрогобицький Державний педагогічний інститут імені Івана Франка. З 1989 року (34 роки) працювала керівником гуртка в ЦНТТУМ у відділі технічної творчості.

Любомира Михайлівна завжди приймала активну участь в роботі закладу.  Завжди використовувала сучасні методики та залучала дітей до творчої діяльності, виховувала в своїх вихованцям почуття прекрасного через створення виробів з паперу.  А ще дуже любила свою роботу, програма її гуртка “Моделювання в паперопластиці” була її авторською.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни