Помер захисник Азовсталі, який пройшов російський полон

Помер захисник Азовсталі, який пройшов російський полон

Дружина командира Азова Редіса Катерина Прокопенко повідомила, що у захисника зупинилося серце.

 

Командир 1-го батальйону полку Азов та захисник Азовсталі Олег Мудрак помер – у нього зупинилося серце. Як відомо, боєць відбув півроку у полоні у російських окупантів. Про це повідомив у Instagram його племінник Данило Мудрак.   “Мудрак Олег Васильович – майор, герой, залізна людина, мій дядько, мій брат, моя опора, моя гордість, мій маяк і приклад характеру!  Я впевнений, що в свою дорогу він вирушив не боячись, у супроводі неймовірно красивих Валькірій і того ж дня потрапив до того залу, де побачив своїх друзів, які чекали його з усіма почестями! До зустрічі, рідний! Сухар – на щиті!” – зазначив він   Племінник не повідомив про обставини смерті Мудрака. Однак дружина командира Азова Редіса Катерина Прокопенко повідомила в Instagram, що у бійця після всіх випробувань, що випали на нього, не витримало серце.   “У військового, який пройшло пекло, зупинилося серце. Наслідки полону та тортур. Не хочу думати про те, що нас чекає попереду, але ми обов’язково помстимось”, – наголосила вона.   Журналіст Станіслав Асєєв опублікував на своїй сторінці у Twitter колаж із двох фото Мудрака: до та після полону. Кадри схудлого військового облетіли всі соцмережі як свідчення нелюдського поводження оккупантів із полоненими.  

Олег Мудрак потрапив до російського полону у травні 2022 року – разом з іншими захисниками Маріуполя – захисниками Азовсталі.

Помер захисник Азовсталі, який пройшов російський полон

Фото Олега Мудрака до та після полону. Twitter / Станіслав Асєєв   Як уже повідомлялося раніше, у четвер, 16 лютого, відбувся черговий обмін полоненими між Україною та Росією.   У Росії вигадали спосіб затягувати обмін полоненими      

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни