Помер начальник штабу 10 бригади “Едельвейс” Микола Головатюк

Командування та особовий склад 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади «Едельвейс» отримало сумну звістку про смерть першого командира та засновника 8-го окремого гірсько-штурмового батальйону, а згодом — начальника штабу 10-ї гірсько- штурмової бригади «Едельвейс», полковника Головатюка Миколи Борисовича. 18 Травня, 2023, 11:25 Прикарпаття Переглядів: 267 Найщиріші співчуття дружині, дітям та батькам військового! Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

У 2001 році Микола Головатюк закінчив Одеську Академію Сухопутних військ, де отримав звання лейтенанта. 16 травня 2014 року очолив 8-й батальйон територіальної оборони міста Чернівці, який згодом був переформований у 8-й окремий гірсько-штурмовий батальйон 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади «Едельвейс».

Військовий гідно, з мужністю та відданістю боронив свою землю, свою Батьківщину, свою сім’ю. Але, на превеликий жаль, хворобу Микола Борисович подолати не зміг, — йдеться в офіційному повідомленні “Едельвейсів”.

Командування та особовий склад 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади «Едельвейс» висловлюють найщиріші співчуття дружині, дітям та батькам.

“Ви втратили сина, брата, люблячого чоловіка, ми ж — людину, яка віддала все для того, щоб ми стали тими, ким є сьогодні. Дякуємо за Вашу турботу, знання та досвід, який Ви залишили нам”, — зазначає 10 окрема гірсько-штурмова бригада.

Про дату і час поховання буде проінформовано додатково.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни