Помер депутат Івано-Франківської обласної ради – Новини Галича

На 54-у році життя не стало депутата обласної ради Василя Гладуна. Про це повідомляють на сторінці Івано-Франківської ОДА.

Свого часу очолював Богородчанську дільницю тепличного господарства філії «Агрогаз» ПАТ “Укртрансгаз”. Двічі обирався депутатом Івано-Франківської обласної ради.

Василь Васильович Гладун народився 14 січня 1969 року в селі Чорнолізці Тисменицького району. В 1997 році отримав кваліфікацію інженера-механіка в Івано-Франківському державному технічному університеті нафти і газу за спеціальністю «Проектування, спорудження та експлуатація газонафтопроводів і газонафтосховищ». У 2007 році закінчив Прикарпатський національний університет ім. Василя Стефаника, здобув кваліфікацію менеджера-економіста.   “Василь Гладун залишив після себе багато добрих справ, які житимуть в пам’яті рідних і близьких йому людей. У цей скорботний день висловлюємо щирі співчуття родині, поділяємо Ваш біль та горе, сумуємо разом з Вами, підтримуємо Вас у нелегкий час, адже смерть рідної людини – це велике горе і важке випробування”, – йдеться у повідомленні.    Читайте також: Помер ветеран УПА з Підлужжя Василь Похила  

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни