Польська версія українського серіалу “Слуга народу” вийде в ефір із 4 березня – Новини України

Польська версія українського серіалу "Слуга народу" вийде в ефір із 4 березня - Новини України

Фото: Скріншот із відео youtube.com

Полякам покажуть адаптацію українського серіалу ” Слуга народу “, у якому головну роль відіграв президент Володимир Зеленський. Про це повідомляє прес-служба польського телеканалу Polsat, опублікувавши в Інстаграмі анонс.

– Український оригінал серіалу привів до влади Володимира Зеленського, котрий зіграв у ньому головну роль. Чи вийде це у Марцина Хікнера? Ніхто не знає. Але ми точно знаємо, що серіал подарує вам багато усмішок та цікавих роздумів про політику, – йдеться в анонсі польського телеканалу.

Польський телеканал Polsat, який викупив права на зйомку понад 2 роки тому. В адаптації українського серіалу, як і в оригіналі, розкажуть про 36-річного вчителя історії, який раптово стає президентом. У кінострічці роль “голови держави” Ігнація грає актор Марцін Хікнер.

Розробники польської версії серіалу “Слуга народу” заявили, що збережуть оригінальний український сценарій, проте вони вилучили із сюжету деякі елементи, які були неактуальними для польської аудиторії, а також політичні події, які не мали відношення до Польщі.

А ЯК У НАС?

Телесеріал ” Слуга народу” розповідає історію вчителя історії Василя Голобородька, який несподівано стає президентом України та опиняється у конфлікті з корумпованими чиновниками та олігархами. Головну роль у цій драмі виконав Володимир Зеленський, котрий згодом став реальним президентом України.

Серіал був випущений на телеканалі “1+1” у листопаді 2015 року та складається з трьох сезонів, а також повнометражного фільму.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Telewizja Polsat (@polsatofficial)

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни