Польща поки що не знає, звідки випустили ракету, яка впала у Пшеводуві – Новини України

Польща поки що не знає, звідки випустили ракету, яка впала у Пшеводуві - Новини України

Фото: twitter.com/MorawieckiM

Фахівці, які займаються розслідуванням інциденту в Польщі, поки не встановили, звідки було запущено ракету, що впала в Пшеводуві. Як повідомляє Polskie Radio, про це заявив прем’єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький.

– Ми цього ще не знаємо. Нехай над цим працюють спеціалісти, слідчі. Ми запросили до розслідування експертів з української сторони, а також міжнародних, з НАТО, американських, – сказав прем’єр, відповідаючи на запитання про результати розслідування падіння ракети і про те, чи українська сторона визнає, що це була їхня ракета.

За словами Моравецького, слідство має “докази з камер прикордонників, але вони не показують зі стовідсотковою достовірністю, звідки запустили ракету”. А тому профільні фахівці продовжуватимуть збирати докази. Це розслідування займе якийсь час, додав він.

Глава уряду також зазначив, що його країна прагне того, щоб розслідування було повністю прозорим і українські партнери були впевнені, що результати будуть доведені.

У селі Пшеводув Люблінського воєводства, неподалік польсько-українського кордону, внаслідок вибуху ракети 15 листопада загинуло двоє людей. Польща дозволила українським експертам приєднатися до розслідування інциденту.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни