Полковник ЗСУ про підрив мостів у Бахмуті: ЗСУ перебудовують оборону – Новини України

Полковник ЗСУ про підрив мостів у Бахмуті: ЗСУ перебудовують оборону - Новини України

Фото: facebook.com/GeneralStaff.ua

Бахмут залишається пріоритетною метою для ворога. Але досвід ЗСУ дозволяє перебудовувати оборону і надалі чинити опір, незважаючи на те, що противник завдає шкоди інфраструктурі в районі міста. Про це заявив речник Східного угруповання військ ЗСУ полковник Сергій Череватий в ефірі телемарафону.

– Бахмут на сьогодні – це епіцентр війни. Лише в районі самого міста за добу ворог здійснив 21 обстріл і сталося 9 набоїв. Загалом у районі населених пунктів Васюківка, Дубово-Василівка, Богданівка, Бахмут та Іванівське було зафіксовано 131 обстріл ворога та РС артилерії та сталося 38 боєдотиків. Було вбито 155 окупантів, 239 отримали поранення, а трьох взяли в полон, – розповів Черевий.

За його словами, ситуація довкола Бахмута зараз важка, але контрольована. Для ворога це місто є пріоритетною метою, проте наше командування та особовий склад роблять все, щоб захищати цей населений пункт і при цьому завдавати максимальних втрат ворогові.

Також він прокоментував повідомлення про підрив двох важливих мостів у районі Бахмута. За його словами, ЗСУ готові до будь-якого розвитку подій та руйнування інфраструктури не застануть військових зненацька.

– Це війна і в такому шквалі вогню знищуються об’єкти критичної інфраструктури. Але досвід вже більш ніж річної війни у великому масштабі і взагалі 9-річної війни проти окупанта дозволяє нам перебудовувати оборону і надалі чинити опір, незважаючи на те, що він завдає шкоди інфраструктурі, – пояснив Черевий.

Раніше британська розвідка повідомила про те, що в Бахмуті на Донбасі було зруйновано два важливі мости, а українські військові нібито стали вразливими для російських атак із трьох сторін. При цьому за останні дні місто відвідали командувач Східного угрупування військ генерал-полковник Олександр Сирський, а також командувач Сил спецоперацій ЗСУ Віктор Хоренко.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни