Поліція наклала на франківку штраф за жорстоке поводження з єнотом і повернула його власниці

За фактом жорстокого поводження з твариною івано-франківські поліціянти склали адміністративний протокол. 22 Лютого, 2023, 18:01 Прикарпаття Переглядів: 460 Тварину поліція повернула власниці Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

21 лютого під час моніторингу соціальних мереж дільничний офіцер поліції Івано-Франківського районного управління поліції виявив публікацію, в якій знущались з єнота. Поліціянти розпочали перевірку, оперативно встановили власницю тварини та притягнули її до адміністративної відповідальності, інформує поліція Івано-Франківщини.

На відео, що опублікували в соціальній мережі, дику тварину помістили в центрифугу сушки. А опісля побутову техніку увімкнули на декілька секунд.

Поліція встановила, що власниця тварини — 22-річна мешканка Івано-Франківська. Єнота правоохоронці відвезли до ветеринарної клініки. Ознак насильницького поводження ветеринар не виявив, зі здоров’ям єнота все гаразд.

На мешканку Івано-Франківська поліцейські склали адміністративний протокол за ст. 89 КУпАП (Жорстоке поводження з тваринами).

Санкція статті передбачає штраф від 200 до 300 неоподаткованих мінімумів доходів громадян з конфіскацією тварини, якщо перебування тварини у власника становить загрозу для її життя та здоров’я. Адміністративний протокол направлено до суду для прийняття рішення.

Також в поліції додали, що за висновком ветеринара ознак насильницького поводження в тварини не виявлено: єнот поводить себе активно, природно. А відтак підстав забирати його у власниці наразі немає. Таке рішення може прийняти тільки суд.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни