Поліція Брошнева-Осади подарувала візок для новонародженої українки з Лисичанська

З сім’єю Горбіних поліцейські офіцери Брошнів-Осадської територіальної громади познайомились з перших днів їхнього перебування на Прикарпатті. І повсякчас допомагають їм. 27 Жовтня, 2022, 14:30 Прикарпаття Переглядів: 400 Місцева влада надала родині з Лисичанська оселю, а поліцейські офіцери громади взяли під опіку

З сім’єю Горбіних поліцейські офіцери Брошнів-Осадської територіальної громади познайомились з перших днів їхнього перебування на Прикарпатті. І повсякчас допомагають їм. Ірина з чоловіком Денисом та сином Сашком у квітні виїхали з Лисичанська. Втікали від війни. В їхній будинок влучив ворожий снаряд, повідомляють “Вікна” з посиланням на поліцію Івано-Франківської області.

На той момент 36-річна жінка під серцем уже носила немовля. На Прикарпатті вони знайшли свій прихисток. Однак нове життя з чистого аркуша, за сотні кілометрів від дому, починати було нелегко. Адже з собою сім’я Горбіних прихопила лише кілька валіз. Тут евакуйовану родину не залишили напризволяще. Місцева влада надала їм оселю, а поліцейські офіцери громади — взяли під опіку.

Продуктові набори, іграшки для сина Сашка, одяг та предмети гігієни поліцейські регулярно привозили для сім’ї. А нещодавно жінка поділилась з поліцейськими своєю тривогою: скоро народжувати, а візочка для малюка немає.

Правоохоронці звернулися до небайдужих людей та дістали візочок для новонародженої дівчинки Вікторії.

«Я була дуже рада. Бо придбати для маленької дитини пелюшки, підгузки, візочок — це для нас надто великі витрати. Поліцейські офіцери нам дуже допомогли і вирішили таке важливе питання. Бо для нашої дівчинки візочок дуже потрібний. Вони також регулярно нам привозять необхідні речі. Ми їм дуже вдячні, що не залишають нас напризволяще», — розповідає Ірина Горбіна.

Поліцейський офіцер громади Віталій Рибчак каже, що за допомогою внутрішньо переміщені родини звертаються регулярно. Загалом в Брошнів-Осадській територіальній громаді прожива.nm 700 внутрішньо переміщених сімей.

На переконання поліцейських, вимушені переселенці зараз як ніколи потребують особливої уваги та турботи. Тому прикарпатські правоохоронці докладають максимум зусиль, щоб кожний із них почував себе, як удома.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни