Покидьки, які ґвалтували та принижували дівчат, мають бути у в’язниці, а не ЗСУ, – нардепка Геращенко

Покидьки, які ґвалтували та принижували дівчат, мають бути у в’язниці, а не ЗСУ, – нардепка Геращенко

Як інформувала “Галка”, компанія молодиків з Франківська доводила дівчат до стану безпорадності, змушувала виконувати непристойні дії сексуального характеру, після чого глумилась із жертв в соцмережах. Їх взяли під варту. Крім того, за неофіційними даними, шістьом іншим учасникам цієї події видали повістки.

Читайте також: Посли з трьох країн відвідали бійців коломийської “десятки” на передовій (ФОТО)

Щодо скандальної витівки молодиків висловилася й народна депутатка України Ірина Геращенко, передає “Галка“.

“Покидьки, які ґвалтували та принижували дівчат, до того накачуючи їх алкоголем та транквілізаторами, мають бути у в’язниці, а не ЗСУ.

Інформація, що 6 придуркам вручили повістки, викликала шок, не менший, ніж їх дії.

Це »Вагнер» вербує в приватну кримінальну армію ґвалтівників і вбивць. ЗСУ формується за іншим принципом, там не місце злочинцям.

Так само дивує реакція на цю непристойну історію. Частина суспільства традиційно звинувачує жертву, мовляв, не так була вдягнута, навіщо пішла, а чим вона взагалі займається. В цьому велика частина суспільних стереотипів щодо жінки, а тут мова йде про зовсім юних дівчат, яким скалічили життя.

Насильство і приниження людської гідності не можна виправдати нічим. Перекладати відповідальність на жертву – це потакати безкарності.

Силовим структурам варто відмовитися від практики трактувати повістку як спосіб покарання. Бо це працює гірше ніж будь-яка російська ІПСО”, – написала у фейсбуці Геращенко.

Теги: Ірина Геращенко

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни