Показують непристойні жести: білоруські прикордонники скаржаться на українців – Новини Галича

Прикордонників Білорусі, яка вже рік є стартовим майданчиком для російських атак на Україну, засмучує той факт, що українські колеги ображають їх своїми жестами.

Українські прикордонники знову показують їм загрозливі та непристойні жести, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на Українську правду.

“Відзначаються провокаційні дії з боку представників українських збройних формувань. Люди в незрозумілій військовій формі продовжують демонструвати загрозливі та непристойні жести на адресу білоруських прикордонників… Подібна девіантна поведінка стала нормою для озброєних людей, які охороняють український кордон”, – йдеться в повідомленні.

Крім того, білоруські стражі кордону скаржаться на те, що українські бійці мінують прикордонну територію. Вони навіть удають, що не розуміють, навіщо це робиться.

“Черговий факт мінування зафіксовано 22 лютого. Українські військові демонстративно розкладали на дорожньому полотні протитанкові міни перед автодорожнім пунктом пропуску Виступовичі (з білоруського боку – Нова Рудня).  Аналогічні дії фіксувалися в липні минулого року перед цим же пунктом пропуску… Питання: чим викликана необхідність укладання на дорогу ще одного ряду мін?”, – додається в повідомленні.

  • До теми: За добу ЗСУ ліквідували ще 790 окупантів

    "Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни