Пожежний автомобіль від 14-річної дівчинки з Німеччини: історія про дружбу і небайдужість

Саме Алегра, почувши від Анастасії про війну в Україні, нові та страшні виклики для українських рятувальників та потреби, які щодня зростають – звернулася до свого батька-підприємця Ральфа. Тато, перейнявся позицією доньки та запропонував пожежникам Бенсгайму посприяти допомогою хмельницьким вогнеборцям – подарувати сучасний, дев’ятимісний пожежний автомобіль. 24 Жовтня, 2022, 16:30 Прикарпаття Переглядів: 142 Анастасія Опалюк та Алегра

У містечку Бенсгайм, що у Німеччині живе звичайна дівчина-підліток, яка слухає кей-поп, має старшого брата, любить свою сім’ю та обожнює домашнього улюбленця – чорного лабрадора. Захоплення Алегри – постійна участь у юнацькому пожежному русі. Її колишня няня, а сьогодні подруга – Анастасія Опалюк, родом із Хмельницького, яка вже кілька років проживає у Німеччині. Дядько Насті – рятувальник Хмельниччини, пишуть “Вікна” з посиланням на ДСНС України.

Саме Алегра, почувши від Анастасії про війну в Україні, нові та страшні виклики для українських рятувальників та потреби, які щодня зростають – звернулася до свого батька-підприємця Ральфа. Тато, перейнявся позицією доньки та запропонував пожежникам Бенсгайму посприяти допомогою хмельницьким вогнеборцям – подарувати сучасний, дев’ятимісний пожежний автомобіль. За лічені дні звістка облетіла містечко і прихильників допомоги вогнеборцям стало сотні. Великодушну ідею дівчини підтримала і місцева влада. І ось 33 години у дорозі, понад 1500 кілометрів за спиною і рятувальники Хмельниччини, на запрошення німецьких колег, прибули до земель Гессен. На них чекала тепла зустріч, довгі розмови про ситуацію у країні та про можливості дружнього німецького народу з містечка Бенсгайм подальшої допомоги українському народу. Повністю укомплектований пожежний автомобіль для рятувальників головного управління ДСНС Хмельниччини передавали не лише Алегра та Анастасія, а й бурмістр – пані Крістін Кляйн і головний пожежний інспектор міста – Єнс Карн. До Хмельницького наші рятувальники вже поверталися на спецавтомобілі. Пожежна машина, яка була рідною німецьким колегам та на яку збиралися коштами усім містечком, про який зняли навіть документальний фільм – як шана його допомоги для роботи німецьких пожежних. Тепер цей автомобіль слугуватиме для допомоги рятувальникам у боротьбі проти вогню та надзвичайних ситуацій у Хмельницькій тергромаді. І базуватиметься при Державній пожежно-рятувальній частині №2.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни