Поїзд Святого Миколая приїхав до дітей до Краматорська та Слов’янська. – Новини України

Поїзд Святого Миколая приїхав до дітей до Краматорська та Слов'янська. - Новини України

Фото: t.me/УкрзалІнфо

Святий Миколай попрямував до дітей у прифронтових областях. Він уже встиг розвести подарунки дітям зі Слов’янська та Краматорська. Про це пише прес-служба Укрзалізниці.

Як повідомляє 5 канал, перед своїм відправленням Миколай заявив, що везе дітям не лише подарунки, а й гарний настрій. Маршрути – це військова таємниця, розповідає Миколай. Але деяку таємну інформацію все ж таки розсекречує: українські діти були ввічливими, тому різки нікому не дістануться. Щоб усі отримали заслужені подарунки, Святий Миколай бере із собою помічників.

– Ми прямуємо в ці точки, які найбільше потребують зараз цього свята. Знаєте, були моменти, що дітки не вірили у Святого Миколая, а цього року у чудеса почали вірити всі, – запевняє помічник св. Миколи Василя.

Всередині вагона Миколая розташована ялинка, прикрашена синьо-жовтими іграшками, затишний камін та різдвяне оздоблення. Як символ незламності в ній розмістили керамічного півника з Бородянки, який уцілів у розбомбленому житловому будинку. Окрім святкової атмосфери везуть дітям ще й подарунки.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни