Поетична вистава “Все буде Україна!” зібрала 9197 гривень для допомоги 80 бригаді

Виступ з цією виставою в концертній залі Калуша став народного театру “Легенда” четвертим. 31 Жовтня, 2022, 10:00 Калуш Переглядів: 98 Гроші передали для для 80-ї окремої десантно-штурмової бригади

Під час поетичної вистави “Все буде Україна!” тривав збір коштів для допомоги Збройним Силам України, інформують “Вікна”.

Перша частина має назву “А ти сій квіти”. Це поезії відомих і маловідомих поетів народжені війною. У кожному вірші свій неповторний образ, але загальний образ — Україна.

Друга частина — “Сміємося, отже не здаємося”. Це цікаві епізоди з реальності. Одним з найяскравіших персонажів — 78-річний дідусь з Баштанки, який “коктейлем Молотова” підпалив ворожий “Град”.

Третя частина — живі історії з життя — про мужніх чоловіків, жінок, немовлят, народжених у бомбосховищах.

Закінчується вистава патріотичною піснею “Ой у лузі червона калина”.

Поетична вистава “Все буде Україна” — камерного типу, тобто її можна підлаштувати під будь-яку сцену. Допомагав у постановці військовослужбовець Дмитро Равх, а у героїв перевтіляться вимушені переселенці з Миколаєва та Харкова.

Завдяки глядачам цього разу вдалося акумулювати 6197 гривень на підтримку захисників України.

“Дякуємо всім, хто долучився, це вже вчетверте виступаємо з цією постановкою. Ми й надалі будемо надихати, підіймати дух, дарувати надію, вселяти віру у Перемогу та підтримувати наших військових”, — зазначила режисерка народного театру “Легенда” Леся Піцик.

Крім того, актори з прем’єрою вистави у Вищому професійно-технічному училищі №7 зібрали 3000 гривень. Відтак передали загалом 9197 гривень представникам ГО “Чисті серця” для 80-ї окремої десантно-штурмової бригади.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни