Подробиці похорон Пеле: попрощатись можна буде 2 січня, поховають на вертикальному цвинтарі – Новини України

Подробиці похорон Пеле: попрощатись можна буде 2 січня, поховають на вертикальному цвинтарі - Новини України

Фото: Nacho Doce/REUTERS

Церемонія прощання з легендарним бразильським футболістом Пеле пройде на  клубному стадіоні “Віла Белміро” 2 січня. Як повідомила пресслужба клубу “Сантос”, труна буде встановлена у центрі поля. 

Вже наступного дня – 3 січня – тіло футболіста пронесуть вулицями міста та доставлять на вертикальний цвинтар Memorial Necropole Ecumenica, місце на якому Пеле купив багато років тому.  Там відбудеться закрита частина церемонії, під час якої з легендарним футболістом  попрощаються члени сім’ї та близькі друзі.

Пеле помер в віці 82 роки у шпиталі 29 грудня від онкології. У вересні 2021 року він переніс операцію з видалення пухлини товстої кишки. Останнім часом бразильцю не допомагала хіміотерапія.

Міжнародний олімпійський комітет визнав Пеле найкращим спортсменом XX століття, ФІФВ – найкращим футболістом минулого століття. Він є єдиним футболістом в історії, який під час ігрової кар’єри тричі ставав чемпіоном світу (у 1958, 1962, 1970 роках). Також він був визнаний найкращим гравцем чемпіонату світу 1970 року та найкращим бомбардиром збірної Бразилії з 77 голами у 92 матчах.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни