Почуватися як удома: 7 найкращих додатків Android TV Launcher

Домашній екран Android TV критикують за багато що. Користувачів не влаштовує навігація, сортування додатків і розташування рекомендацій, перевантаженість. На щастя смарт-платформа від Google дає змогу налаштовувати систему на свій розсуд, і ви можете поміняти початкове меню, встановивши новий лончер. Розповідаємо про найкращі альтернативи стандартному застосунку.

Ugoos TV — найбільш популярний

Користувацький інтерфейс цього лончера значно відрізняється від звичного екрана запуску Android TV. Його головна особливість — поділ додатків на категорії, що дає змогу перетворити телевізор з Android на організований мультимедійний каталог. Встановивши домашній екран, ви виявите такі вкладки:

  • «Усі додатки»;
  • «Інтернет»;
  • «Ігри»;
  • «Параметри».

Загалом існує дев’ять категорій. Усі додатки, що належать до виділеної теки, відображатимуться в правій частині екрана. У лівій частині розташоване коліщатко прокрутки, що дає змогу переглядати кожне підменю. Крім цього Ugoos TV має дев’ять різних тем, підтримує настроювані фони та значки.

TvHome Launcher — для любителів TizenOS або webOS

Якщо ви користувалися фірмовими смарт-системами Samsung або LG, оформлення TvHome Launcher здасться вам знайомим. Усі додатки відображаються в нижній частині екрана у вигляді мінімалістичного єдиного рядка. Список можна прокручувати за допомогою кнопок вліво і вправо на пульті дистанційного керування. Також можна налаштовувати фонове зображення.

TvHome Launcher вирізняється мінімальним навантаженням на ресурси системи. На цю програму варто звернути увагу, якщо ви хочете отримати швидкий і мінімалістичний лончер або відтворити відчуття від використання смарттелевізора на TizenOS/webOS.

Top TV Launcher 2 — максимальна кастомізація

Якщо ви хочете отримати повний контроль над налаштуванням домашнього екрана Android TV, Top TV Launcher 2 стане найкращим вибором. У ньому є вбудований редактор макетів, за допомогою якого можна розміщувати додатки в будь-якому місці екрана, а також додавати віджети та плитки.

Є можливість створювати власні іконки додатків за допомогою вбудованого редактора або додаючи зображення в різних форматах, включно з ICO. Крім того, можна об’єднувати кілька застосунків в одну плитку, на кшталт теки, захищати застосунки PIN-кодом і налаштовувати шпалери.

Simple TV — ще більше мінімалізму

Філософія цього застосунку побудована на максимальній простоті. На головному екрані Simple TV є шість слотів для застосунків, всі інші програми перебуватимуть у підменю, яке викликається натисканням на відповідний значок у лівому верхньому кутку.

У правому нижньому кутку розташована кнопка, що дає змогу перейти безпосередньо в меню налаштувань Android TV. Simple TV Launcher має відкритий вихідний код — його можна знайти на GitHub. Якщо у вас достатньо часу і знань, ви можете використовувати програму як основу для власного творіння.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни