Побратими встановили пам’ятний знак загиблому розвіднику Богдану Круглику з Прикарпаття

Тепер місцеві мешканці на Київщині з пошаною залишають квіти та лампадки біля пам’ятного знаку, розуміючи ціну, яку платять воїни за визволення українських міст та сіл. 05 Грудня, 2022, 12:30 Прикарпаття Переглядів: 144 16 березня 2022 року в селі Жерева Київської області “Гуцул” прийняв свій останній бій

Сьогодні, 5 грудня, Богдану Круглику мало б виповнитись 32… Такий ще молодий, повний сил, йому ще тільки жити… Проте його життя обірвала війна. Минає 9 місяців, як Богдан стоїть у лавах небесного війська. 16 березня 2022 року в селі Жерева Київської області “Гуцул” прийняв свій останній бій. Побратими Богдана встановили в цьому селі пам‘ятний знак загиблому розвіднику, повідомляють “Вікна” з посиланням на інформацію Печеніжинської територіальної громади.

Заслужений журналіст України Павло Смовж в матеріалах до своєї майбутньої книги так пише про Богдана:

“Пам’ятний знак у с. Жерева, де поліг під час бою розвідник Богдан Круглик-“Гуцул” замовила, оплатила і встановила група бійців розвідроти 10 гірсько-штурмової бригади. І це багато про що говорить: і про них, і про особистість Богдана як людини й воїна. Тому так оперативно друзі й увічнили пам’ять про свого бойового побратима — саме на місці його загибелі. Аби й ми, поліщуки, не забували своїх визволителів”.

Тепер місцеві мешканці з пошаною залишають квіти та лампадки біля пам’ятного знаку, розуміючи ціну, яку платять воїни за визволення українських міст та сіл.

Провідна бібліотекарка Іванківської публічної бібліотеки Київської області Світлана Годун з великим сумом розповідає про військового, який віддав життя, боронячи Іванківщину:

“24 лютого 2022 р. жителі Іванківщини, передмістя Києва та самої столиці прокинулись на світанку від вибухів… Так, ми знали що війна триває в Україні вже не перший рік, але важко було усвідомити, що бойові дії вже за вікном.

В перший день повномасштабного вторгенння російських військ Іванківщина була в окупації. Проте завдяки мужності, стійкості та витривалості ЗСУ вигнання русні з поліської землі швидко розпочалось.

Бої тривали тяжкі. Декілька населених пунктів нашої громади знищені майже повністю.

Саме в одному з боїв проти російських окупантів і загинув ваш земляк — розвідник Богдан Круглик з позивним «Гуцул». Загинув Богдан смертю хоробрих, за що і був нагороджений Президентом України орденом «За мужність» III ступеня посмертно.

Побратими Богдана із розвідроти встановили в цьому селі пам‘ятний знак загиблому Герою-розвіднику Богдану Круглику. З фото на нас дивиться красень-чоловік, зовсім юний і дуже мужній…

Ми, поліщуки, не знали Богдана за життя, але пам‘ятатимемо і вшановуватимемо його жертовний подвиг заради України та визволення нашої Іванківщини, завжди! Дякуємо тобі, Воїне. Вічна пам‘ять і вічна слава Герою!”.

Андрій Мацьків, лейтенант ЗСУ, біля пам’ятного знаку Богдану Круглику “Гуцулу” в с. Жерева Київської області

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни