Поблизу Бахмута загинув 26-річний військовослужбовець з Івано-Франківщини Олексій Якимець

За інформацією: Суспільне Івано-Франківськ.

Фото: Facebook/Галицька територіальна громада

31 серпня 2023 року на війні загинув військовослужбовець 3 окремої штурмової бригади з Івано-Франківщини Олексій Якимець.

Про це повідомили на Facebook-сторінці Галицької громади.

"Захищаючи волю та незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, загинув наш земляк Олексій Якимець", — йдеться у дописі.

З власних джерел Суспільному стало відомо, що Олексій Якимець народився 8 травня 1997 року в селі Комарів Галицької громади.

Його призвали до лав ЗСУ 18 вересня 2022 року. Солдат Олексій Якимець воював у 3 окремій штурмовій бригадіПідрозділ Збройних сил України, сформований 9 березня 2022 року на базі підрозділу територіальної оборони "Азов", який створили у Києві з перших днів російського вторгнення 2022 року. 26 січня 2023 перетворений на окрему штурмову бригаду Сухопутних військ ЗС України. Раніше відомий як ССО "Азов".. Загинув поблизу міста Бахмут Донецької області.

"Схиляємо голови перед світлою пам’яттю воїна, який віддав своє життя за мирне небо над Україною. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким загиблого, розділяємо їхній біль та горе", — йдеться у дописі громади.

Чин похорону Олексія Якимця почнеться 7 вересня о 12:00 у селі Комарів.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни