Пластуни відвідали у Бережниці самотніх і стареньких

Пластові гуртки села Бережниці на Калущині традиційно відвідали самотніх і стареньких жителів села. 24 Грудня, 2022, 16:00 Калуш Переглядів: 287 Пластуни відвідали стареньких і самотніх

Діти принесли землякам у потребі Вифлеємський вогонь миру та подарували подарунки від святого Миколая, розповіла Оксана Олексин.

“Нехай у такі важкі часи, сила любові перемагає силу темряви”, — бажають пластуни.

Раніше пластуни передали Калуській громаді Вифлеємський вогонь.

Вифлеємський вогонь миру — це міжнародний скаутський захід, що відбувається щороку напередодні Різдва. Основна мета — поширити символічний вогонь з місця народження Ісуса Христа до всіх, хто його потребує. Вогонь є символом доброї справи та підтримки, інформують “Вікна”.

В Україні з 1999 року Вогонь, що символізує мир, любов та добро, і символічно об’єднує всіх українців, поширюють пластуни — українські скаути. Щороку пластуни передають Вифлеємським вогонь миру громадам міст, лікарням, школам, сиротинцям, державним установам по всій Україні. З початком російсько-української війни пластуни передають Вифлеємський вогонь миру й різдвяні подарунки українським захисникам у зону бойових дій на Сході України.

До Європи Вогонь з Вифлеєма наприкінці листопада привозять літаком у спеціальному контейнері австрійські скаути, а вже від Відня він мандрує з рук у руки, так званою «скаутською естафетою», цілою Європою.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни