Після влучання ракети науково-виробнича компанія з Києва переїхала до Калуша

Рішення про переміщення прийшло одного дня після того, як в будівлю підприємства влучила ворожа ракета. Тоді керівництво гарячково шукали шляхи для збереження власної справи, якою з ентузіазмом займаються не один рік. 19 Жовтня, 2022, 10:00 Калуш Переглядів: 330 П’ять місяців філія компанії «МКМ НАЙНЕКС» успішно працює у Калуші

Про це розповіли співзасновники підприємства: директор Максим Мосунов та Максим Коржов, інформують “Вікна”.

Рішення про переїзд в Калуш ухвалили колективно (разом зі своїм колегою, також співзасновником Олександром Малютіним) після того, коли випадково побачили у соціальних мережах запрошення для релокації у Калуську громаду.

Як результат, вже п’ять місяців філія компанії «МКМ НАЙНЕКС» успішно працює у нашому місті.

Спеціалізується науково-виробниче підприємство на розробці та виготовленні продуктів, які призначені для забезпечення здоров’я людини. Це дієтичні добавки, які вже завоювали свій ринок збуту і користуються популярністю в людей. В основному — це комплексні вітамінні препарати широкого застосування, виготовлені за новітніми технологіями.

Міський голова Андрій Найда висловив подяку керівництву компанії, яке запропонувало громаді фінансову допомогу в розмірі 100 тис. гривень для вирішення проблем внутрішньопереміщених осіб, перевезення гуманітарних вантажів тощо.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни