Після трагедії у Броварах міністрам заборонили літати на гвинтокрилах – Новини України

Після трагедії у Броварах міністрам заборонили літати на гвинтокрилах - Новини України

Фото: REUTERS/Viacheslav Ratynskyi

В Україні заборонили міністрам літати на гвинтокрилах до завершення розслідування трагедії у Броварах Київської області. Про це повідомив виконувач обов’язків міністра внутрішніх справ Ігор Клименко в ефірі всеукраїнського телемарафону.

– Ми заборонили пересуватися керівникам на гвинтокрилах, лише автомобільним транспортом, поки ми не завершимо розслідування і ми точно не дізнаємося про причини катастрофи, – заявив Клименко.

За його словами, всі гелікоптери, які перебувають на балансі у Міністерства внутрішніх справ, проходять перевірку.

– Система безпеки повністю переглянута. Ті гвинтокрили, Airbus 225, на даний момент знаходяться на аеродромах, працюють фахівці. Ми перевіряємо всі гвинтокрили, які були у системі МВС. Цей процес затягнеться на місяць чи на два, доки ми не встановимо з іноземними експертами, що вони безпечні. Якщо розглядати версію, що це є несправність гвинтокрила, – зазначив він.

Щодо падіннягвинтокрилав Броварах, Клименко повідомив, що розслідування катастрофи може завершитися не раніше, ніж за місяць-два.

– Я гадаю, місяць-два. По-перше, це слідство, я не можу говорити про слідство. По-друге, це робота колективу. По-третє, всю отриману інформацію ми маємо проаналізувати і потім дати кінцевий результат, – наголосив він.

Йдеться про гвинтокрил, який розбився поблизу дитячого садка у Броварах 18 січня. Тоді загинули 14 людей, серед яких – міністр внутрішніх справ Денис Монастирський, його заступник Євген Єнін та інші представники керівництва МВС. Причину трагедії офіційно поки що не назвали, але слідство вивчає всі можливі версії.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни