Після обстрілу Херсона Верещук знову закликала городян евакуюватися – Новини України

Після обстрілу Херсона Верещук знову закликала городян евакуюватися - Новини України

Фото: facebook.com/vereshchuk.iryna

Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук звернулася до жителів Херсона із проханням евакуюватись з міста. Про це вона написала у Фейсбуці.

– Звертаюся до херсонців. Зокрема, до вразливих категорій громадян: жінок з дітьми, літніх, хворих та маломобільних. З урахуванням складної ситуації у місті та проблем з інфраструктурою, ви можете евакуюватися на зимовий період до безпечніших регіонів країни, – написала Верещук.

Як зазначила міністр, охочих спочатку евакуювали до Миколаєва, Одеси та Кривого Рогу, звідки людей можуть перемістити на захід країни. Також держава забезпечить евакуйованих житлом, харчуванням та фінансовою допомогою.

– Буде забезпечене безкоштовне проживання у притулках, гуманітарна допомога, харчування, медична підтримка. Також буде надано допомогу в оформленні довідки ВПО та відповідну грошову допомогу від держави та міжнародних організацій, – наголосила вона.

Херсонці, які бажають евакуюватися, можуть повідомити кількома способами:

записатися особисто у «Пункті незламності», розташованому на центральній площі Свободи у місті Херсон; зателефонувати на гарячу лінію Херсонської ОВА за телефоном: (066) 637-49-85 або написати до месенджерів Viber, Telegram, Signal, WhatsApp на номер: (098) 176-16-98; повідомити в чат-бот волонтерської організації Helping to leave ; звернутись на цілодобову гарячу лінію Мінреінтеграції: 15-48 або скористатися чат-ботом Міністерства.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни