Піротехніки з Прикарпаття обстежили на Київщині 450 гектарів і знешкодили 5000 мін

З початку повномасштабної війни групу піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону Головного управління ДСНС України в Івано-Франківській області залучають для проведення розмінування на деокупованих територіях. 19 Грудня, 2022, 17:30 Прикарпаття Переглядів: 133 З 26 жовтня і донині допомагають розміновувати і Харківщину

Зокрема, у період з 5 квітня по 20 жовтня особовий склад провів обстеження на наявність вибухонебезпечних предметів звільнених від російських загарбників територій Київської області на площі 450 га. Було виявлено та знешкоджено майже 5 тисяч вибухонебезпечних предметів.

З 26 жовтня і донині особовий склад прикарпатських піротехніків у складі п’яти фахівців направлено для обстеження на наявність вибухонебезпечних предметів звільнених від російських загарбників територій Харківщини.

Усього з квітня цього року здійснено 7 ротацій піротехнічних розрахунків, які здійснюють гуманітарне розмінування звільнених від російської окупації населених пунктів Київської та Харківської областей.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни