Піротехніки з Франківщини розмінували 519 гектарів українських земель

Піротехніки Прикарпаття продовжують виконувати надзвичайно важливу роботу з розмінування звільнених від російських загарбників українських територій. 11 Серпня, 2023, 18:35 Прикарпаття Переглядів: 127 Піротехніки крок за кроком очищають рідну землю від смертоносних предметів Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

З початку повномасштабного вторгнення росії піротехнічні розрахунки Аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління ДСНС України в Івано-Франкіській області провели 12 ротацій, в ході яких очищено від вибухонебезпечних предметів 519 гектарів українських земель та знищено 5165 вибухонебезпечних предметів, серед яких — касетні боєприпаси, артилерійські снаряди, мінометні та протитанкові міни.

Піротехніки крок за кроком очищають рідну землю від смертоносних предметів, кожен з них герой, який повертає на деокуповані території мирне життя.

Одним з них є Юрій Грицак, який здобув навички саперної справи ще в 2014 році під час АТО. Саме ці навички і стали фундаментом у подальшому виборі професії.

З 2016 року Юрій несе службу у частині піротехнічних робіт та гуманітарного розмінування АРЗ СП ГУ ДСНС в області. Починаючи з 19 травня 2022 року і по даний час Юрій разом з колегами очищають від вибухонебезпечних предметів звільнені від російських загарбників території.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни