Підприємства недостатньо економлять електроенергію. Можливі аварійні вимкнення — “Прикарпаттяобленерго”

У ці та наступні кілька днів саме від свідомого споживання пикарпатців залежить, чи будуть введені додаткові обмеження. 21 Жовтня, 2022, 12:30 Прикарпаття Переглядів: 43 Ілюстроване фото. Результати першого дня введення графіків не свідчать про достатню економію

Для збалансування енергосистеми та пришвидшення відновлення електромереж в регіонах, електромережі яких зазнали обстрілів, на 20 та 21 жовтня за вказівкою уряду на Прикарпаття були введені Графіки обмеження споживання електричної енергії та Графіки обмеження потужності для енергомістких промислових підприємств. Також залишається актуальним прохання до населення мінімізувати використання енергомістких електроприладів. Про це інформує АТ «Прикарпаттяобленерго».

“У ці та наступні кілька днів саме від нашого з вами свідомого споживання залежить, чи будуть введені додаткові обмеження, в тому числі Графіки аварійних вимкнень, які стосуватимуться усіх без винятку”, — йдеться в повідомленні енергокомпанії.

Результати першого дня введення графіків не свідчать про достатню економію. У зв’язку із похолоданням та складністю зміни виробничих процесів на деяких енергомістких підприємствах, суттєвої економії досягти на разі не вдалось — вона залишилась на рівні 10-15%, але цього недостатньо.

Сподіваємось, сьогоднішні результати будуть кращими. У іншому випадку, НЕК «Укренерго» буде вимушене застосувати на території області Графіки аварійних знеструмлень.

Про введення цих Графіків повідомити наперед змоги не буде, оскільки вводяться вони впродовж 15 хвилин від розпорядження диспетчера НЕК «Укренерго». Про їх введення будуть повідомляти на сторінці компанії у Facebook та на сайті компанії. За вимогами безпеки, дізнатись про час знеструмлень за вашою адресою, у разі введення Графіків, можна буде у чат-боті обленерго у Viber під кнопкою «Відсутнє світло».

Щоб зареєструватись у чат-боті, перейдіть за посиланням або у додатку Viber почніть вводити слово «Прикарпаттяобленерго». Після того, як додаток видасть результат, у рубриці «Спільноти і канали» слід обрати потрібний канал. Щоб перейти у чат-бот, потрібно на екрані каналу натиснути на кнопку у вигляді робота у правому верхньому куті.

“Звертаємось до населення та підприємств усіх форм власності: давайте зведемо споживання електроенергії до мінімуму там, де це можливо. Чим більше ми зекономимо, тим менша буде ймовірність вимкнень. Допомогти втримати енергетичний фронт під силу кожного. Ми встоїмо!”, — інформує компанія.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни