“Підприємницька пʼятниця” на чолі з міським головою навідалась в клініку “Мед-атлант” – Новини Івано-Франківська

Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків в рамках щотижневої рубрики “підприємницька пʼятниця” навідався у місцеву клініку «Мед-Атлант», що на вул. Чорновола, 23.

Розповів, що навідався в приватний лікувально-діагностичний центр ознайомитись з інноваційними методами та обладнанням, які вже зараз використовується в ньому.

Міський очільник переконаний, що чим більше медичних закладів – тим більша конкуренція між ними і тим кращою буде якість послуг. Каже, що коли є конкуренція і хороші клініки, то вони й борються за пацієнта, працюють над тим, щоб надавати якісніші послуги, вдосконалюватися і йти в ногу з часом – а це своєю чергою добре для міста. Дуже важливо, щоб пацієнт міг обирати, де він може отримати якісну послугу за доступною ціною.

“Бажаю цьому бізнесу, щоб він розвивався, сплачував податки, надавав якісну послугу і робив добру конкуренцію, як в приватному секторі, так і в комунальних та державних клініках. Адже важливо, щоб людина мала право вибору і могла отримати якісну медичну допомогу”, – написав міський голова на своїй сторінці у фейсбук. 

 

 

 

 

 

 

 

 

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни