Підполковника Михайла Тарасова нагородили медаллю “За заслуги перед Прикарпаттям”

Завдяки правильно організованій роботі підрозділу, особистому досвіду та набутим у ході боїв знанням батальйон успішно продовжує виконувати поставлені командуванням бойові завдання, утримувати зайняті рубежі. 02 Травня, 2023, 12:30 Прикарпаття Переглядів: 205 Також Михайло Тарасов нагороджений орденом Богдана Хмельницького III ступеня. Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Боєць отримав нагороду за проявлену особисту мужність та героїзм, стійкість та рішучість при виконанні військового обов’язку в умовах, пов’язаних з ризиком для життя під час заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії російської федерації та з нагоди першої річниці від дня формування військової частини, повідомляють “Вікна” з посиланням на Голову Івано-Франківської ОВА Світлану Онищук.

“Мала за честь нагородити командира стрілецького батальйону управління 10 окремої гірсько – штурмової бригади “Едельвейс” оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних сил України підполковника Михайла Тарасова найвищою нашою відзнакою – медаллю “За заслуги перед Прикарпаттям”- написала Світлана Онищук.

З 20 червня 2022 року підрозділи батальйону брали участь у бойових діях у районі населених пунктів Зайцеве та Кодема Донецької області. З серпня 2022 року батальйон виконував бойові завдання у районі населених пунктів Курдюмівка, Спірне, Яковлівка, Краснополівка, Миколаївка Донецької області. Завдяки правильно організованій роботі підрозділу, особистому досвіду та набутим у ході боїв знанням батальйон успішно продовжує виконувати поставлені командуванням бойові завдання, утримувати зайняті рубежі. Також за особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку Указом Президента України Володимира Зеленського Михайло Тарасов нагороджений орденом Богдана Хмельницького III ступеня. Принагідно сьогодні передали командиру 25 нагород “За бойову звитягу” нашим військовослужбовцям.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни