Під завалами у Туреччині можуть бути п’ятеро українців – Новини України

Під завалами у Туреччині можуть бути п'ятеро українців  - Новини України

Фото: FIRAS MAKDESI/REUTERS

Після землетрусу під завалами у Туреччині можуть знаходитись п’ятеро українців. Також відомо про госпіталізацію однієї з громадянок нашої країни, повідомив речник МЗС Олег Ніколенко не своїй сторінці у Фейсбуці.

За його словами, українські консули вирушили в зону стихійного лиха на півдні Туреччини задля допомоги українцям. Вони везуть теплий одяг, предмети першої необхідності, ліки. На місці дипломати координуватимуть пошуки зниклих громадян, надання медичної допомоги постраждалим та організацію евакуації.

– Маємо інформацію про ймовірне перебування п’яти українців під завалами. МЗС та посольство активно взаємодіють із турецькою владою задля їхнього порятунку. Одна громадянка була госпіталізована. Загроз її життю немає, – наголосив Ніколенко.

Він також повідомив, що загалом дипломати вже розшукали 103 українців. Інші 22 громадяни не виходять на зв’язок. МЗС працює над встановленням місць їхнього знаходження, підтримує зв’язок із рідними.

Землетрус стався на південному сході Туреччини та Сирії 6 лютого. Станом на ранок 9 лютого було відомо про більше ніж 15 тисяч жертв ЧП. Розбір завалів продовжується.

Однією з врятованих з-під уламків є новонароджена дівчинка, яка з’явилася на світ уже під завалами. Її знайшли зв’язаною з мамою пуповиною. 

 

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни