Під час обшуку у справі Всеволода Князєва знайшли ще пів мільйона доларів – Новини України

Під час обшуку у справі Всеволода Князєва знайшли ще пів мільйона доларів - Новини України

Фото: facebook.com/Всеволод Князєв

Під час нового обшуку в справі ексголови Верховного суду Всеволода Князєва знайшли ще пів мільйона доларів. Про це 23 травня повідомило Національне антикорупційне бюро України. Обшук відбувся 22 травня. Згідно з опублікованими фото, гроші знайшли у банківському сейфі.

– НАБУ і САП під час обшуку вилучили велику суму готівки у майже пів мільйона доларів США, сховану учасниками злочину в справі за підозрою голови Верховного суду. Наразі НАБУ і САП досліджують джерело походження і приналежність цих коштів, – йдеться у повідомленні.

Обшук провели у межах досудового розслідування отримання 2,7 млн доларів неправомірної вигоди головою Верховного суду та адвокатом в обмін на рішення на користь бізнесмена Костянтина Жеваго. 

Громадська організація “Центр протидії корупції” порахувала, що станом на зараз у ексголови Верховного суду Всеволода Князєва знайшли:

450 тисяч доларів у сумці в квартирі; 250 тисяч доларів у сейфі в квартирі (з них 237 тисяч співпали за номерами купюр із хабарем); 1,6 млн доларів та 1700 євро у кабінеті (із них 548,7 тисяч доларів співпали за номерами купюр).

Додатково знайшли:

700 тисяч доларів у адвокатській компанії; 72,3 тисячі доларів у трьох суддів Верховного суду. майже 500 тисяч доларів під час обшуку 22 травня.

Всеволод Князєв під час засідання суду заявив, що “до сейфу, в якому знайшли кошти, мали доступ й інші особи”.

Голову Верховного суду Всеволода Князєва затримали 15 травня. 18 травня суд арештував Князєва до 14 липня із можливістю внесення застави у 107 мільйонів 360 тисяч гривень. Підозрюваного адвоката Олега Горецького суд відправив під варту на два місяці з можливістю внесення застави у 80 мільйонів гривень.

Всеволода Князєва затримали за підозрою в отриманні хабаря у майже 3 млн доларів ($2,7 млн). Пресслужба Костянтина Жеваго заявила, що бізнесмен не має відношення до дачі хабаря голові чи суддям Верховного суду.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни