Під час бою на Донеччині загинув 33-річний Михайло Рум’янцев

15 жовтня 2022 року, захищаючи волю і незалежність України, у війні з російськими окупантами загинув військовослужбовець ЗСУ Михайло Рум’янцев, житель села П’ядики Коломийського району. 18 Жовтня, 2022, 16:10 Прикарпаття Переглядів: 817 Вічна та світла пам’ять герою! Герої не вмирають!

Захисник загинув під час бою у Донецькій області. Висловлюємо щирі співчуття родині, йдеться в офіційному повідомленні.

“Важко знайти слова втіхи, неможливо загоїти біль та гіркоту від втрати, проте світлі спогади про Героя України завжди будуть сильнішими за смерть… Поділяємо ваше горе, сумуємо разом з вами, підтримуємо вас у годину скорботи. Нехай світла пам’ять про Михайла Михайловича назавжди залишиться в серцях близьких та знайомих, а Бог подарує йому вічне життя та спокій”, — пишуть земляки.

Розпорядженням П’ядицького сільського голови оголошено днями жалоби 18, 19 та 20 жовтня у зв’язку із загибеллю жителя села П’ядики Михайла  Рум’янцева.

На знак жалоби вирішено приспустити Державний прапор України на адміністративних будинках і спорудах органів місцевого самоврядування, комунальних підприємств, установ, закладів та організацій.

У середу, 19 жовтня, в першій половині дня в село прибуде скорботний кортеж з тілом захисника України. Земляків просять гідно зустріти й провести в останню путь загиблого Героя.

Жителів громади просять організуватись для живого коридору пам’яті та шани воїну (розпочинаючи від магазину “Експрес”, біля моста). З собою по можливості мати прапори України, лампадки, квіти, українську символіку.

Раніше йшлося, що на війні загинули 44-річний Віктор Погорецький та 25-річний Андрій Сенів.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни