Під Бахмутом загинув стрілець з Івано-Франківщини Віталій Воронка

За інформацією: Суспільне Івано-Франківськ.

Фото: Facebook/Оксана Галка

На Донеччині під Бахмутом поліг військовослужбовець з Калуського району, що на Івано-Франківщині, Віталій Воронка. Смерть земляка підтвердила Суспільному староста Сівко-Войнилівського старостинського округу Оксана Галка.

За її словами, Віталій Воронка — родом із села Сівка-Войнилівська. У ньому чоловік народився, зростав та вчився. Він — з багатодітної сім'ї, мав молодших брата та сестру.

На війну Віталія Воронку мобілізував Калуський районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки 13 лютого 2023 року. У лавах ЗСУ боєць служив стрільцем 2 стрілецького відділення 1 стрілецького взводу 2 стрілецької роти.

"Десь два-три тижні тому Віталій приїжджав додому. Під час відпустки одружився. Це — дуже важка, непоправна втрата. Батьки ростили сина, вкладали всю свою любов, раділи, мріяли. На жаль, війна забирає найкращих", — каже Оксана Галка.

Віталій Воронка загинув 4 травня 2023 року поблизу Бахмута Донецької області на 41 році життя. У військовослужбовця залишилися батьки, брат із сестрою, двоє дітей та дружина.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни