Під Бахмутом потрапили під обстріл волонтери з Польщі – двоє людей поранено – Новини України

Під Бахмутом потрапили під обстріл волонтери з Польщі - двоє людей поранено - Новини України

Фото: twitter.com/MZ_GOV_PL

У районі Бахмута Донецької області отримали поранення двоє польських волонтерів. Їх уже евакуювали та доправили до клінічної лікарні Любліна. Про це повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров’я країни.

– Двоє польських волонтерів, поранених у Бахмуті, прибули до навчального шпиталю у Любліні. Міністр відвідав їх у лікарні. Польська держава не залишає своїх громадян у нужді, – йдеться у повідомленні.

Як пише польське видання “Тvn24”, пораненими виявилися чоловік та жінка, які доставляли гуманітарну допомогу українцям у населених пунктах поблизу фронту.

– Вони діставали з машини допомогу населенню, коли поряд розірвався мінометний снаряд. На жаль, у випадку із волонтером все закінчилося ампутацією гомілки. У чоловіка поранення від уламка кулі, – повідомив речник МОЗ Польщі Войцех Андрусевич.

За його словами, організація транспортування поранених на батьківщину відбулася одразу після отримання повідомлення польськими службами. Українська сторона доставила потерпілих на автомобілях швидкої допомоги до кордону України з Польщею – там на волонтерів чекав медтранспорт із Любліна. Наразі поранені волонтери отримують необхідну допомогу, медики розцінюють їхній стан як стабільний.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни