Пес Патрон запрошує дітей на радіодиктант

4 квітня, у Міжнародний день просвіти з питань мінної небезпеки, відбудеться радіодиктант для дітей молодшої і середньої школи з безпечної поведінки з мінами та нерозірваними боєприпасами. 03 Квітня, 2023, 17:30 Україна Переглядів: 98 Перевірити правильність написання диктанту можна буде за дві години після його завершення Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Диктант звучатиме 4 квітня о 15:00 на хвилях Українське радіо голосом Пса Патрона із популярного мультфільму. А перед диктантом, о 14:40, в ефірі говоритимуть із представником ДСНС про забруднення України мінами і вибухонебезпечними предметами та про важливість навчання дітей правил безпечної поведінки.

Щоб написати диктант і дізнатися правила, що рятують життя:

— слухайте прямий ефір на Українському радіо на FM-частоті вашого міста, на сайті Українського радіо, у мобільному застосунку suspilne.radio або у додатку Дія;

— увімкніть пряму трансляцію онлайн:

• YouTubе ДСНС — за посиланням https://bit.ly/3TXD8Sd
• Facebook ДСНС — за посиланням https://bit.ly/3lRe5DS
• або на Facebook/YouTube сторінках UNICEF Ukraine, Українського радіо чи на Facebook Центру протимінної діяльностіМіністерства освіти і науки України.

Перевірити правильність написання диктанту можна буде за дві години після його завершення у соціальних мережах та на офіційних сайтах ДСНС, ЮНІСЕФ та Українського Радіо.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни