Пес Патрон і флікери: як франківські освітяни навчають дошкільнят безпеці на дорозі – Новини Галича

Франківським дошкільнятам роздають світловідбиваючі флікери. Ініціатива належить міському голові Руслану Марцінківу, а реалізовує її Департамент освіти та науки міської ради.

Працівники департаменту освіти та науки відвідують дошкільні навчальні заклади з важливим та пізнавальним заходом – розповідають про безпеку поводження на дорозі. Особливо актуальний він в теперішній час, коли вимикають електрику.

Щоб діти краще запам’ятали, роблять це в ігровій формі. А освітянам допомагає всіма улюблений пес Патрон – талісман Служби України з надзвичайних ситуацій, який здобув велику популярність не тільки серед дітей, а й серед дорослих.

«Оскільки на вулиці швидко темніє, було прийнято рішення почати ознайомлювати діток з правилами використання світловідбивачів у темну пору. Розпочали з дитячих садочків, адже навіть маленькі мешканці нашої громади повинні знати, як бути помітним у темряві», – розповідає заступниця міського голови, директорка департаменту освіти та науки Вікторія Дротянко.

За її словами, ідею роздачі світловідбиваючих елементів дітям подав міський голова Руслан Марцінків.

Всього за кілька днів освітяни відвідали 12 садочків та роздали більше 1000 флікерів. Їх можна прикріпити як на руку чи ногу, так і на одяг чи наплічник. 

«Стань видимим на дорозі» – такі акції проведуть у всіх дитсадках Івано-Франківської громади. Загалом, близько 4 тисяч дітей отримає у подарунок яскравий світловідбивач.

Читайте також: П’ятеро юних науковців з Прикарпаття стали переможцями III етапу Всеукраїнського конкурсу Малої академії наук України

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни