Перша золота медаль на Олімпіаді, жіноча естафета у біатлоні та інші підсумки дванадцятого Олімпійського дня

Підбиваємо підсумки одинадцятого олімпійського дня у Пекіні для українських спортсменів.

Сьогодні, 15 лютого, наша збірна змагалася у п’ятьох видах спорту: гірськолижний спорт, біатлон, фристайл, лижні перегони та шорт-трек, передає Фіртка.

Результати українців

Гірськолижний спорт. Слалом. Українець Іван Ковбаснюк не завершив свій виступ. Причина – під час спуску, він пропустив одні ворота (перешкоду) і не фінішував. До слова, він уперше не завершив свій етап на цій Олімпіаді.

Про біатлонні результати наших дівчат та срібну медаль Абраменка у фристайлі можна детальніше прочитати за посиланнями.

Лижні перегони. Представниці України у даному виді спорту Юлія Король та Марина Анцибор, продемонстрували дев’ятий час та не пробилися до фіналу. Відтавання від лідерів склало – 2:43,96 хвилини. Також, наші лижники Олексій Красовський та Руслан Перехода, фінішували на дев’ятому місці у командному спринті, в результаті, вони теж не пройшли до фіналу.

Шорт-трек. 1 500 метрів. Чвертьфінал. Українка Уляна Дуброва покращила особистий рекорд. На дистанції 1 500 метрів спортсменка покращила свій результат на чотири секунди. Її час – 2:26,832 хвилини. Однак, на жаль, цього не вистачило для виходу у фінал. Вона програла більше дев’яти секунд канадійці Кім Бутен та посіла підсумкове 32-ге місце.

Інші результати за сьогодні

Француз Клеман Ноель здобув золоту нагороду у слаломі, гірськолижний спорт.

Жіночу естафету у біатлоні виграла збірна Швеції.

Німеччина тріумфувала у командному спринті у лижних перегонах.

Американець Александр Голл виграв золоту медаль у фристайлі, слоупстайл. У лижній акробатиці переміг китаєць Ці Гаунпу, до речі, це той вид спорту де Олександр Абраменко взяв срібло.

В чоловічій естафетній гонці з шорт-треку перемогла збірна Канади. У жіночому шорт-треку на 1 500 метрів золоту здобула Чхве Мин Джон, представниця Республіки Корея.

У медальному заліку, Україна піднялася на 23-сходинку, завдяки сріблу Олександра Абраменка.

Нагадаємо вам результати одинадцятого Олімпійського дня у Пекіні.