Перша перемога в сезоні: франківська “Говерла” здолала “Запоріжжя” (ВІДЕО)

У Луцьку стартував четвертий бабл сезону регулярного чемпіонату Суперліги Parimatch. У першому матчі ігрового тижня БК “Говерла” здолав “Запоріжжя”.

Команда Євгена Мурзіна продемонструвала чудову гру в атаці в першій половині, реалізувавши 7 з 10 триочкових ще до великої перерви. Колектив з Івано-Франківська краще використовував помилки суперника, регулярно знаходячи очки у швидких відривах.

Про це пише “Галка” з посиланням на Sport.if.ua.

Єдиний вдалий відрізок підопічні Кирила Вікторова провели у третій чверті, яку виграли 18:9, але “Говерла” поставила потужнку крапку наприкінці гри. Вигравши заключну десятихвилинку 23:6, “Прикарпаття-Говерла” оформила першу перемогу в сезоні — 83:55.

Найкращим гравцем матчу став захисник команди з Івано-Франківська Сергій Старцев, в активі якого 16 очок, 7 підбирань та 7 передач. Вдало з лави увійшов форвард “Говерли” Артем Водолазський, який набрав 14 очок, 6 підбирань та 3 передачі.

Тож тепер у “Говерли” одна перемога в трьох матчах, а “Запоріжжя” зазнало третьої поразки у чотирьох зіграних зустрічах.