Переважна більшість генеруючих потужностей української енергосистеми відновлено – Новини України

Переважна більшість генеруючих потужностей української енергосистеми відновлено - Новини України

Фото: t.me/Укренерго

До вечора 11 грудня українські енергетики відновили більшість генеруючих потужностей в енергосистемі країни. Про це повідомив голова правління НЕК “Укренерго” Володимир Кудрицький в ефірі ” Суспільне. Новини “.

– Станом на даний момент українські енергетики змогли відновити більшість генеруючих потужностей після ракетного обстрілу цього тижня, – заявив Кудрицький. – Проте руйнування внаслідок російської ракетної атаки 5 грудня ще не дозволяють використовувати ТЕС у повній мірі.

За його словами, здатність теплоелектростанцій виробляти електроенергію все ще не повна і залишається нижчою, ніж до масованої атаки. При цьому глава “Укренерго” запевнив, що ця проблема вже вирішується і станціям потрібен додатковий час, щоб відновити свою роботу. В “Укренерго” також очікують, що наступного тижня отримають у мережі нові енергоблоки від ТЕС, додав він.

Напередодні прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що внаслідок восьми хвиль ракетних російських атак в Україні пошкоджено всі теплові та гідроелектростанції. Крім того, різною мірою пошкоджено 40% об’єктів високовольтної мережі.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни