Переваги пропіленгліколю

Пропіленгліколь – прозора, безбарвна, без запаху, злегка летюча рідина, повністю розчинна у воді. Він синтетичний і виробляється шляхом додавання води до пропіленоксиду, отриманого з нафтопродуктів. Пропіленгліколь використовується як зволожувач, розчинник, консервант або пом’якшувальний засіб у різних формулах, таких як креми, лосьйони, сироватки, шампуні й багато інших видів засобів особистої гігієни. На сайті https://www.propylenglikol.com.ua/ можливо замовити будь-яку кількість речовини за доступною ціною.

Універсальність використання

Пропіленгліколь хімічно являє собою двоатомний спирт і є безбарвною, злегка маслянистою рідиною з солодким смаком і майже без запаху.

Найчастіше використовується в промисловості як:

  • Розчинник при виробництві барвників для харчової промисловості.
  • Компонент клеїв для харчової промисловості.
  • Зволожувач для кришок, целофану та тютюну.
  • Для очищення механізмів у різноманітних сферах.
  • Це відмінне мастило для машин у харчовій, фармацевтичній та косметичній промисловості.
  • Компонент охолоджувальних рідин під час виробництва напоїв.

Пропіленгліколь завдяки своїй універсальності використовується в багатьох продуктах догляду за шкірою.

Ключові властивості в косметології:

  • При низькому рівні рідини в епідермісі пропіленгліколь діє як зволожувач, тобто зв’язує воду та втягує зовнішній шар шкіри.
  • При використанні в косметичних продуктах він розгладжує шкіру, створюючи відчуття легкості.
  • Бореться з видимими ознаками старіння. Зволожувальні властивості роблять його корисним інгредієнтом для сухої або зістареної шкіри. З віком наша шкіра втрачає компонент, званий природним зволожувальним фактором, а потім висихає. Це сприяє появі зморшок, лущення та шорсткості. Пропіленгліколь допомагає зв’язувати воду з навколишнього середовища, допомагаючи боротися зі втратою води, що супроводжує старіння.

Використовується у косметиці у концентраціях від 1% до 8%.

Застосування у вейпі

Ароматизована рідина заправляється в розпилювач електричної сигарети, що імітує дим. Варто знати, що основа рідини для електронних сигарет стає газоподібною за відносно нижчою температурою. Опалення здійснюється електрикою від акумуляторної батареї. Розпилювач містить бойлер, який найпростіше уявити у вигляді пружини, оточеної ватним тампоном. Вата просочена рідиною для електронних сигарет, і коли користувач вмикає її та подає напругу, швидко утворюється пара.

Пропіленгліколь є прозорою, схожою на воду, трохи густішою рідиною з маслянистим відчуттям. При виготовленні рідини для електронних сигарет використовується саме цей матеріал, тому що він має гарну здатність зв’язувати аромат. Тому ця речовина відповідає за те, щоб зробити рідину для електронних сигарет смачнішою. Він виробляє менше пари при власному згорянні. Його температура кипіння становить близько 185°C. Прихильники вейпу цінують пропіленгліколь за мінімальне пароутворення та кращу передачею смаку.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни