Переможцями в номінації “Досягнення року” стали електромонтери “Ґудвеллі Україна”

Номінацію ”Досягнення року” беззаперечно отримала бригада електромонтерів, до складу якої входять Роман Худяк, Микола Лаврик, Роман Турій та Андрій Приймич. 17 Березня, 2023, 18:00 Калуш Переглядів: 79 Електромонтери цілодобово слідкують за тим, щоб робота компанії не припинялася Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

“В час, коли в країні відбувалися аварійні вимкнення електроенергії, робота цієї бригади, була, як ніколи раніше, цінною! Хлопці довели, що на них можна покластись за будь-яких умов та будь-коли, адже вони цілодобово слідкували за тим, щоб робота компанії тривала! Від результату їх роботи залежало функціонування всієї компанії! Професійні, виважені, ретельні та розумні. Так тримати! Вітаємо з перемогою!”, — йдеться в повідомленні провідної агрокомпанії краю.

Серед номінацій також є таке почесне звання, як “Універсальний солдат”. Ігор Андріїшин отримав цю відзнаку недарма, адже він дуже відповідальний працівник, на якого ми покладаємось уже багато років та за будь-яких умов, кажуть в “Ґудвеллі Україна”.

“Він впевнено долає труднощі, його не лякає відстань та інші робочі складнощі. Всі поставлені задачі він виконує відповідально, якісно і вчасно!” — запевняють колеги.

Серед номінацій “Ґудвеллі Україна” є також командні, і одна з них — “Кращий командний дух”.

Підрозділ “Фабрика кухня” виконує непрості завдання щодня, забезпечуючи харчування для всіх працівників. Вони роблять це завзято, на позитиві і якісно. Тому перемога в цій номінації належить їм, кажуть в агропідприємстві.

Раніше “Ґудвеллі Україна” визначила переможця в номінації “Рука Підтримки”. Ним став інженер з охорони праці сільськогосподарської компанії Валерій Березовський.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни