Переїхав до Франківська і заспівав українською: юний блогер випустив перший трек

Школу не змінювали, Даніель навчається дистанційно. Оскільки з’явилось більше вільного часу, хлопчик почав займатися музикою, акторською майстерність та завів блог в YouTube. 06 Лютого, 2023, 17:30 Прикарпаття Переглядів: 215 До повномасштабного вторгнення, зізнається, не знав української мови. Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Війна змусила багатьох покинути свої рідні домівки, але не зламала. На новому місці українці продовжують жити і творити. Так, юний блогер з Харкова, який зараз проживає у  Франківську, дебютує зі своєю першою піснею.

11-річний Даніель переїхав до Франківська нещодавно. Коли почалась повномасштабна війна, сім’я місяць жила в підвалі, розповідає батько хлопчика Кирило. Спали, пригадує, на підлозі.

“Я навіть до кінця не розумів, що коїться. Сприймав все як гру.”, – ділиться своєю історією Даніель.

Згодом прийняли рішення переїжджати в Івано-Франківськ. Школу не змінювали, Даніель навчається дистанційно. Оскільки з’явилось більше вільного часу, хлопчик почав займатися музикою, акторською майстерність та завів блог в YouTube.

“Одного ранку я прокинувся і сказав татові, що хочу бути відомим українським співаком і популяризувати українську музику. Це моє рішення надихнуло батька писати пісні. Ми вирішили, що у нас буде такий формат – тато пише, я співаю. Нам подобається разом над всім цим працювати”, – продовжує свою розповідь юний артист.

До повномасштабного вторгнення, зізнається, не знав української мови. Переїхавши до Франківська, хлопчик не лише заговорив державною, але й вже випустив першу пісню. Пісня присвячена першим почуттям, які, як правило, не забуваються. Кліп знімали в екстремальних, але вже пристосованих українцями умовах – при вимкненому світлі та під постійними тривогами.

“Надіюся, всім сподобається наша з татом спільна робота. Дуже сумую за рідним містом та друзями. Хочу повернутися після війни вже трішечки відомим, щоб давати концерти у
школах рідного міста, а поки буду розвиватися творчо тут, на Франківщині”, – підсумовує маленький артист.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни