Пенсіонерка з Прикарпаття вишила рушники для Байдена та Урсули фон дер Ляєн – Новини України

Пенсіонерка з Прикарпаття вишила рушники для Байдена та Урсули фон дер Ляєн - Новини України

Фото: Фото: vikna.if.ua

80-річна поетеса Розалія Боднарук із Калуша Івано-Франківської області спільно із учнями ліцею №10 вишили рушники для відомих політиків – Джо Байдена та Урсули фон дер Ляєн. Відправити їх допоміг Офіс президента через Міністерство закордонних справ. Про це повідомляє місцеве видання “Вікна”.

Кожен зі школярів вишив по хрестику на символі України. Президент Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн написала відгук про цей подарунок в Instagram.

– Дякую за зворушливі листи та малюнки з України, за гарний рушник, який ви мені надіслали. Ваша доброта та креативність справді осяяли мій день. Я хочу, щоб ви знали, що ми в Європейському Союзі думаємо про вас щодня. Ваша хоробрість у ці темні часи гідна подиву, і ви надихаєте всіх нас. Коли мир повернеться до України, ми разом з вами відбудуємо вашу прекрасну країну, – написала Урсула фон дер Ляєн.

Над своїм витвором майстриня працювала близько 3,5 місяця. На рушнику є символи – червона калина, синьо-жовті кольори та надписи “Ой у лузі червона калина” й “Україна дякує”. Наразі Розалія Боднарчук працює над рушником для президента Польщі Анджея Дуди. На черзі – Борис Джонсон

Раніше Розалія Семенівна вишила рушник для президента України Володимира Зеленського та для міста-героя Бучі. За свою працю отримала подяку від Офісу Президента.

Також Розалія Боднарук зізналася, що вже вишила рушник і для президента США Джозефа Байдена. Офіс президента України кілька днів тому отримав цей виріб, аби відправити його Байдену.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Ursula von der Leyen (@ursulavonderleyen)

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни