Пенсійний фонд судиться з новим власником Калуської ТЕЦ за борги попереднього

Оприлюднено ухвалу Івано-Франківського окружного адміністративного суду від 30 вересня в адміністративній справі за позовом Головного управління Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області до Державного підприємства “Калуська Теплоелектроцентраль-Нова” про стягнення понад 860,2 тис. гривень заборгованості. 05 Жовтня, 2022, 12:00 Калуш Переглядів: 135 Йдеться про стягнення понад 860,2 тис. гривень заборгованості

Суд розглянув клопотання Пенсійного фонду про заміну відповідача його правонаступником — ТОВ “Констанза” і задовольнив його, інформують “Вікна”.

Так, 30 червня 2022 року Головне управління Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області звернулося в суд з адміністративним позовом до Державного підприємства “Калуська Теплоелектроцентраль-Нова” про стягнення заборгованості з відшкодування витрат на виплату і доставляння пенсій, призначених на пільгових умовах за період з 1 квітня 2022 року по 28 червня 2022 року в розмірі 860 243, 31 гривень (тобто фактично за три місяці).

27 вересня представник Пенсійного фонду подав заяву про заміну відповідача Державного підприємства “Калуська Теплоелектроцентраль-Нова” його правонаступником Товариством з обмеженою відповідальністю “Костанза”.

Наказом Регіонального відділення Фонду державного майна України по Івано-Франківській, Чернівецькій та Тернопільській областях “Про припинення державного підприємства “Калуська теплоелектроцентраль-Нова” за №276 від 07.09.2022 припинено юридичну особу ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО “КАЛУСЬКА ТЕПЛОЕЛЕКТРОЦЕНТРАЛЬ-НОВА”, шляхом приєднання до Товариства з обмеженою відповідальністю «Костанза». Встановлено, що Товариству з обмеженою відповідальністю “Костанза” переходять усі права та обов`язки Державного підприємства “Калуська Теплоелектроцентраль-Нова” (крім права постійного користування земельними ділянками) з моменту оформлення у порядку визначеному чинним законодавством України Акта приймання-передачі майна об`єкта приватизації та реєстрації права власності на зазначене майно за Товариством з обмеженою відповідальністю “Костанза”.

Позивач вказує, що Акт приймання-передачі майна підписано 02.09.2022 року.

Як наслідок, Товариство з обмеженою відповідальністю «Костанза» є правонаступником Державного підприємства “Калуська Теплоелектроцентраль-Нова”», – йдеться в ухвалі суду.

Раніше повідомляли, що колективу Калуської ТЕЦ з квітня не виплачують зарплату.

Минулого року Фонд державного майна продав єдиний майновий комплекс державного підприємства “Калуська теплоелектроцентраль-Нова” за 801 млн гривень без податку на додану вартість  компанії “Костанза”.  Зобов’язання нового власника:

  • зберегти основний вид діяльності підприємства щонайменше протягом 5 років;
  • погасити борги із заробітної плати та перед бюджетом;
  • погасити прострочену кредиторську заборгованість підприємства;
  • не допустити звільнення працівників з ініціативи власника чи уповноваженого ним органу щонайменше протягом 6 місяців.
"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни