Паводок в Україні: підтоплено майже 2000 домогосподарств

Паводок в Україні: підтоплено майже 2000 домогосподарств

Фото: ГСЧС Украины Весняний паводок в Україні йде на спад

На півночі країни спостерігається тенденція зниження темпу підвищення рівня води в річках. Підтоплено 1741 домогосподарство.

Станом на ранок 20 квітня весняна повінь в Україні пішла на спад, вода почала відступати. Однак залишається підтоплене 1741 домогосподарство. Про це повідомляє Державна служба з надзвичайних ситуацій.

“Наразі гідрологічна ситуація контрольована. Спостерігається тенденція щодо зниження темпу підняття рівня води в річках на півночі країни. Залишаються підтопленими 1741 домогосподарство та 434 будинки”, – йдеться в повідомленні.

У Чернігівській області залишаються підтопленими 488 дворогосподарств, у Дніпропетровській – 433, Кіровоградській – 323, Київській – 210, Черкаській – 162, Полтавській – 107 та Волинській – 18. У Дніпропетровській області підтоплено 276 будинків, у Кіровоградській – 87, у Черкаській – 40, Чернігівській – 29 та у Полтавській – два.

У Дніпропетровській, Волинській, Рівненській, Черкаській та Полтавській областях підтоплено 21 087 га сільськогосподарських угідь. Порушено транспортне сполучення до 33 населених пунктів: Чернігівська – 32 та Київська – один.

Нагадаємо, в низці областей України було оголошено найвищий (червоний) рівень небезпеки через повінь.

Раніше Корреспондент.net детально писав, звідки взялася велика вода в Україні цього року. Подібної повені в країні не було 10 років.

Влада Києва повідомила про ситуацію з паводком

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни