Патрульній з Дніпра задонатили майже мільйон гривень на адвокатів – Новини України

Патрульній з Дніпра задонатили майже мільйон гривень на адвокатів - Новини України

Фото: facebook.com/profile.php?id=61550570356355

Дніпровська патрульна Анастасія Жила, яка була учасницею смертельного інциденту 29 серпня, оголосила збір коштів на адвоката. Поліцейська станом на 2 вересня зібрала 940 тисяч гривень. 

– Ми відкрили збір на адвокатську допомогу нам. Прошу всіх не байдужих долучитись до збору, щоб ми змогли покрити всі витрати на лікування та адвокатські послуги. Ми маємо боротися за справедливість, – написала Анастасія Жила в Інстаграмі.

У Жили та її напарника, який застрелив чоловіка, різні адвокати. Захисниця патрульного Юлія Седега у Фейсбуці повідомила, що працює безоплатно.

– Щодо збору на адвоката патрульною, то це також її справа. У дівчини патрульної інший адвокат. Я вступила в цю справу ще ввечері 29 серпня, коли було затримання патрульного. Моє рішення було принципове. В моєму договорі написано, що я надаю послуги безоплатно. Цей договір є і в поліції і в суді, – написала Седега.

Смертельний інцидент за участі патрульних стався у Дніпрі 29 серпня. Поліцейські зупинили автомобіль за порушення правил дорожнього руху. Згідно із версією прокуратури, виконати їхню вимогу вийти із авто водій та пасажири відмовились. Патрульні почали силою витягати їх із машини та застосували газовий балончик. Під час бійки поліцейський тричі вистрілив у спину пасажирові. Поліція Дніпра порушила справу через посягання на життя патрульних. 31 серпня патрульного відправили під домашній арешт. 

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений ♛ ⚜️Zolotaia⚜️♛ (@swat_8880)

 

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни