Патрульна з Івано-Франківська перемогла у міжнародному турнірі з бразильського джиу-джитсу

У Києві відбувся відкритий міжнародний турнір з бразильського джиу-джитсу “Ukraine National Challenge Kyiv 2022”, у якому взяла участь збірна команда Департаменту патрульної поліції.

30 Січня,
2022,
13:30
Прикарпаття

Переглядів: 33


Мар’яна Домбровська з управління патрульної поліції в Івано-Франківській області здобула “золото”

Патрульні вибороли 19 нагород. “Золото” у скарбничку збірної команди Департаменту патрульної поліції принесла Мар’яна Домбровська з управління патрульної поліції в Івано-Франківській області (кімоно), інформують “Вікна”.

За результатами змагань патрульні отримали перше командне місце у загальному заліку.

Довідка. Бразильське джиу-джитсу — бойове мистецтво та система самозахисту, що сфокусована на боротьбі, особливо, в партері. Це бойове мистецтво походить від японського бойового мистецтва Кодокан дзюдо. Бразильське джиу-джитсу було створено на початку XX століття Еліу Ґрейсі та Карлушом Ґрейсі.

Бразильське джиу-джитсу навчає, що менша, слабша людина може успішно захищатися та перемагати більшого та міцнішого супротивника, застосовуючи фізичні принципи та правильну бойову техніку — сабмішини. Ця техніка використовується на спортивних змаганнях з боротьби, змішаних бойових мистецтвах та для самозахисту.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни