Патріарх Варфоломій: Підрив греблі ГЕС не має залишитися непокараним

Патріарх Варфоломій: Підрив греблі ГЕС не має залишитися непокараним

Фото: Держетнополітики Патріарх Варфоломій з головою Державної служби України з питань етнополітики та свободи совісті Віктором Єленським

Патріарх Варфоломій благословив український народ і висловив рішучу підтримку України, повідомляє Держетнополітики.

Вселенський патріарх Варфоломій вважає, що знищення греблі Каховської ГЕС не має залишитися безкарним. Про це патріарх говорив під час зустрічі з головою Державної служби України з питань етнополітики та свободи совісті Віктором Єленським, повідомляє пресслужба відомства.

“Патріарх, відомий своєю особливою відданістю проблемі збереження довкілля, наголосив на тому, що злочин нищення греблі Каховського водосховища не має залишитися непокараним”, – йдеться в повідомленні пресслужби.

Патріарх також благословив український народ і висловив рішучу підтримку України.

“Голова державної служби та Вселенський патріарх висловили прагнення до всебічного сприяння зміцненню православ’я в Україні, його висхідному поступові, його служінню народові, що переживає найдраматичніший етап своєї новітньої історії”, – додає пресслужба.

Нагадаємо, 6 червня російські окупанти підірвали Каховську ГЕС. Руйнування викликало масштабну повінь, а також гуманітарну і екологічну катастрофу. Під загрозою затоплення перебувають до 80 населених пунктів.

Українців попередили про мор риби та ризик інфекцій після підриву Каховської ГЕС.

Гаага отримає інформацію про підрив Каховської ГЕС

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни