Парламентський рейтенг: “Євросолідарність” – перша, “Слуга народу” – другі

Рейтинг партій очолює партія “Європейська Солідарність”, серед тих, хто буде голосувати та визначився із вибором. 

Про це свідчать дані опитування дослідницької компанії Gradus Research, передає Фіртка.

Зокрема, за партію “Європейська Солідарність” віддали б свій голос 22% усіх опитаних, хто візьме участь у виборах і визначився, за кого голосуватиме.

На другому місці партія “Слуга народу”. За неї мають намір проголосувати 18% опитаних.

Замикає трійку лідерів – партія “Опозиційна платформа – За життя”, за яку проголосували б 10%. 

“Батьківщина” Юлії Тимошенко, “Українська стратегія Гройсмана” та партія “Наші” Мураєва мають схожі показники – 8%, 7% та 6% відповідно.

Одразу три партії мають рейтинг 5%: “Розумна політика” Разумкова, “Партія Шарія” та партія “УДАР” – у них ідентичні показники.

Рейтинг інших партій склав менш як 5%, тобто, вони не проходять у Верховну Раду.

Цікаво, що географія підтримки лідируючої у рейтингу партії фактично співпадає з підвищеним ступенем очікування повномасштабного наступу.

Довідково:

Опитування було проведено дослідницькою компанією Gradus Research методом самозаповнення анкети в мобільному додатку Gradus. Онлайн-панель Gradus відображає структуру населення міст з кількістю мешканців більше 50 тисяч у віці 18-60 років за статтю, віком, розміром населеного пункту та регіоном. Період проведення поля: 19 січня 2022 року. Розмір вибірки: 1000 респондентів. Електоральні опитування методом смартфон-інтерв’ю не дозволяють відображати картину ймовірного голосування, оскільки панель не покриває сільських територій та старші.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни